10 Ücretsiz Online Website Yapım Aracı

10 Ücretsiz Online Website Yapım Aracı


Hayatımızın her alanına giren internet artık bizler için yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Alışverişten bilgi edinmeye, bankacılık vb. online işlemleri gerçekleştirmekten sosyalleşmeye kadar birçok alanda internetin yer edinmesi, websitelerine olan ilgiyi de artırdı.

Geçmişte websitelerin kurulumu satırlarca süren kod dosyalarının birleşiminden meydana gelmekteydi. Blog yazılımlarının yaygınlaşması kodlama bilmeyenler için bir avantaj olarak devam etse de, sitelerine görsellik ve işlevsellik açısından zenginlik kazandırmak isteyenler yine eklenti kullanımına başvurması gerekiyordu. Bu eklentilerde de bazı durumlarda kodlama bilgisine ihtiyaç duyulabiliyordu. Günümüzde ise yine internetin gelişimine paralel olarak online website yapım araçları ile birkaç tıklama sayesinde kendinize ait websiteleri oluşturmak mümkün olabiliyor.

Online website yapım aracı ile kişisel sayfalarınızı kolaylıkla hazırlayabilir, internet üzerinde siz de yerinizi alabilirsiniz. Yazının devamında paylaşacağımız ücretsiz araçların özellikleri arasında ücretsiz olarak hosting (barındırma) hizmet ile domain (alan adı) ya da subdomain (alt alan adı) imkanı bulunabiliyor. Bunların yanında kolay kurulum, seo hizmetleri, tema ve template desteği, dinamik formlar gibi özellikler bulunabiliyor. Bu yazıda işlevsel özelliklere sahip 10 ücretsiz online website yapım aracına yer vereceğiz.

MoonFruit

Moon Fruit Website Builder

Webnode

webnode website builder

Webs

webs website builder

Weebly

weebly website builder

WebStarts

webstarts website builder

Yola

Yola website builder

Jimdo

Jimdo website builder

GetShopped

getshopped website builder

Web

web website builder
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!