Onyo NanoPad 7″ Tablet

Onyo NanoPad 7″ Tabletbilgisayarlara ilginin artması ve fiyatların düşmesi ile kullanıcılara cazip gelen tabletler gün geçtikçe yeni modellerle karşımıza çıkıyor. iPad fiyatlının yüksek gelmesi ile son tüketiciler uygun arayışlarına giriyorlar. Bu bağlamda tanıtacağımız üzün 7″ .

Onyo NanoPad 7″ Tablet 800 Mhz işlemci hızına sahip 256 ram kapasitesi ile kullanıcılarına 7″ lik geniş bir ekran seçeneği sunuyor. İşletim sistemi olarak Google sürümünü kullanması benzen özellikteki diğer tablet bilgisayarlara göre onu avantajlı kılıyor. 2 gb depolama kapasitesine sahip olan tablet 32 gb’a kadar yükseltilebiliyor. 30’dan fazla video formatını ve tüm ses ve resim dosyası formatlarını destekleyen Onyo NanoPad 7″ Tablet tam bir multimedya tableti olarak hizmet veriyor.Wi-fi teknolojisine sahip olan cihaz ayrıca harici olarak 3g bağlantı desteğide sunuyor. 0.3 px kamerası ve 800×600 ekran çözünürlüğü diğer tabletlere göre zayıf kalsada işletim sistemi, desteği ve depolama kapasitesi onu diğerlerinden ön plana çıkarıyor.

Cihazın üzerinde dahili mikrofon ve hoparlör, 3.5 mm. stereo kulaklık jackı, 32 gb kapasiteli micro sc kart yuvası, Rj-45 harici internet bağlantı ile 2 adet usb 2.0 girişi bulunuyor.

198x149x 16 mm. ölçülerine sahip olan tablet 390 gr. ağırlığında olup sürekli kullanımda 2-3 saat, bekleme modunda ise 5-6 saat pil ömrü sunuyor.

Ürünün satış fiyatı 230-300 TL arasında değişmektedir.


Gelen Arama Sonuçları:onyo (19)onyo tablete sim kart takilirmi (2)onyo internet baglanti ayari (2)nanopad onyo saat ayari (1)onyo tablet sim kart (1)

Yorumlar

  1. birol uzlu diyor ki:

    ben fabrika ayarına döndürdüm fakat devamlı dokunmatik ayarı yani calibra yaptırıyor menü açılmıyor neyapmak lazım

    1. birol uzlu diyor ki:

      aynı problem bendede var fabrika ayarına DÖNDÜRDÜM açıl

Devamını oku:
3 Telefona Satış Yasağı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu teste tabi tuttuğu telefonlardan 3...

Kapat